Navigácia

Obsah

Poslanci 2018 - 2022

sutoova
Judita Sütőová
(zástupca starostu)

kasnyik
František Vida

kecskesova
Mgr. Katarína Kecskésová
(do 31.8.2019 )

izsak
Zoltán Izsák

kasnyik
Tomáš Kasnyik

(do 21.02.2022)

kovacs
Ing. Karol Kovács

kasnyik
Zoltán Kasnyík

kovacs
József Kovács

kasnyik
Ján Kasnyík

 

kasnyik
Erika Szendiová
(od 26.9.2019)

 

 

                      Gabriel Jankulár

                       od 24.03.2022


Poslanci 2014-2018

 

kasnyik
Tomáš Kasnyik
(zástupca starostu)

kovacs
Ing. Karol Kovács

sutoova
Judita Sütőová

lebocz
Ing. Alexander Lebocz
(do 30.6.2016)

gulyas
Peter Gulyás

kasnyik
Zoltán Kasnyík

kecskesova
Mgr. Katarína Kecskésová

mitakova
Katarína Mitáková

kovacs
Mária Kovács
(od 11.8.2016)

vida
František Vida